header-frame
alternative

باشگاه مشتریان سرزمین عجایب

این باشگاه که فرصتی برای ارج نهادن به همراهی همیشگی و انتقال حس سپاس و قدردانی نسبت به مشتریان وفادار بوده است، با پیشنهادهای متنوع و جذاب در دسترس مشتریان خواهد بود. از مدت‌ها پیش به دنبال استفاده از راهکارهایی در ارایه امتیازهای ویژه و متفاوت به مشتریان وفادار خود بوده ایم اکنون خرسندیم که موفق به ایجاد زمینه‌ای برای تحقق اهداف مشتری مدارانه و قدردانی ویژه از همراهان وفادار خود شده‌ایم مراجعه کنندگان محترم می‌توانند با عضویت در این باشگاه، از طرح‌های ارایه شده بهره‌مند شوند و از طرح‌های ویژه، تخفیف‌ها، محصولات و خدمات، استفاده کنند. امتیاز بگیرید و از مزایای بیش‌تری برخوردار شوید برای استفاده از پیشنهادهای ارایه شده در باشگاه مشتریان، هر یک از فعالیت‌های شما در بخش‌های مختلف، مشخص کننده میزان اعتبار شما است. امتیازدهی در باشگاه مشتریان از زمان اولین ورود شما بهشهربازی، آغاز می‌شود و شما بر اساس میزان هزینه پرداخت شده و سابقه حضور خود درشعبات امتیازهای متفاوتی به دست می‌آورید و بر اساس همین امتیازها در یکی از دسته‌بندی‌های پیش‌بینی شده قرار خواهید گرفت.

مشتریان وفادار

در حال حاضر اعضای باشگاه مشتریان درسه سطح زیر دسته بندی می شوند و بر همین اساس سطوح دسترسی وپیشنهادهای متفاوتی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت :

لبخند با اشتیاق
(سطح silver)

شامل مراجعینی می شود که پرداختی خدماتد آنها بین 300 الی 500 هزار تومان می باشد.

لبخند جذاب
(سطح gold)

شامل مراجعینی می شود که پرداختی آنها بین 500 الی 1000000 تومان می باشد.

لبخند رویایی
(سطح vip)

شامل مراجعینی می شود که پرداختی آنها از 1 الی 2 میلیون تومان می باشد.

عضویت در باشگاه مشتریان

  • به صورت هوشمند مراجعینی دریک بازه زمانی مشخص مورد ارزیابی قرارگرفته و در باشگاه مشتریان عضو می شوند.
  • تاییدیه مشتری از طریق پیام کوتاه ( بطور مثال: مراجعه کننده گرامی با سپاس ازشما با امتیاز 1000کاندید عضویت در باشگاه مشتریان ما می باشید).
  • مشتری می تواند طبق امتیاز و گروه باشگاه مشتریان، از خدمات استفاده نماید.

در بازه زمانی مشخص طی پیامک های ارسالی مراجعین از تمامی شعبات امکان استفاده از امتیاز های خود را داشته اند و پس از به پایان رسیدن مدت زمان اعتباری امتیازها مجموعه ها از سرویس دهی در این زمینه هیچگونه وظیفه ای نخواهند داشت.

alternative
footer-frame