logo

باشگاه مشتریان سرزمین عجایب

قوانین و مقررات باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان با برند باشگاه wonder club با هدف ارائه خدمات ویژه به مراجعین تمامی شعبات این هلدینگ ایجاد گردیده است. قوانین و مقررات ذیل، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه مشتریان می‌باشد و عضویت در باشگاه به معنی آگاهی و پذیرش این قوانین خواهد بود. بنابراین توصیه می‌گردد قبل از ثبت نام، اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین نمایید. هرگونه تغییر در قوانین و مقررات باشگاه در اختیار شرکت شهربازی سرزمین عجایب و سایر شعبات بوده و پس از اعلام قوانین جدید و یا تغییر قوانین قبلی، قابل اجرا خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع‌رساني رسمي تغييرات ياد شده، بخش قوانین باشگاه wonder club در وب سایت می‌باشد.
• کلیه مشترکین حقیقی و حقوقی مجموعه ها می‌توانند عضو باشگاه مشتریان شده و از خدمات آن استفاده نمایند.
• امتیازات کسب شده توسط اعضای باشگاه برای هر فرد، قابل انتقال به سایر افراد نمی‌باشد.
• امتیازات تخصیص داده شده به مشتریان توسط wonder club ، هیچ ارزش نقدی و ریالی نداشته و اعضای باشگاه نمی‌توانند مطالبه و ادعای قانونی برای دریافت وجه نقد در ازای امتیازات خود داشته باشند.
• امکان اعمال تغییر، محدودیت و یا لغو برنامه وفاداری و جوایز توسط باشگاه، بدون اطلاع قبلی وجود دارد و پس از آن، اعضا از طریق کانال‌های ارتباطی از تغییرات و اصلاحات برنامه مطلع خواهند شد.
• پس از عضویت مشترکین در باشگاه ، اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ای به ایشان در خصوص سرویس‌ها، جوایز، کمپین‌ها و کدهای تخفیف شرکای تجاری، از طریق سرشماره‌های باشگاه (300071305) صورت می‌پذیرد.
• در صورت هرگونه سوء استفاده‌ مشترک از حساب کاربری خود در باشگاه و یا عملکرد مغایر با قوانین و مقررات باشگاه، شرکت شهربازی سرزمین عجایب و شعبات می‌تواند بدون اعلام قبلی نسبت به لغو عضویت مشترک در باشگاه اقدام نماید.
• امتیازات کسب شده توسط مشترک در هر سال، تا پایان سال بعد آن قابل استفاده است و پس از آن منقضی می‌شود. (به عنوان مثال تمامی امتیازات کسب شده در سال 1401 در صورت عدم استفاده در پایان سال 1401 منقضی می‌گردد.)
• باشگاه مشتریان wonder club ، متعهد به حفاظت از حریم خصوصی اعضای خود است.

wonder club در موارد زير مجاز به استفاده از اطلاعات شخصي جمع‌آوري شده از اعضای باشگاه مي‌باشد :
درصورتي‌كه اعضا مشخصات يا رمز ثبت شده براي استفاده از خدمات باشگاه را فراموش كرده باشند، باشگاه میتواند براي مشخص نمودن هويت و انجام همكاري‌هاي لازم از اطلاعات ثبت شده استفاده نمايد.
برای فراهم نمودن خدمات مورد تقاضای اعضا.
اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ای به اعضا در مورد جوایز و خدمات ارائه شده در باشگاه.
تحقيقات و مطالعات بازار براي طرح‌ریزی برنامه‌های بازاريابي جهت پاسخگویی به نیاز اقشار و بخش‌های مختلف مشترکین.
رضایت‌سنجی از مشترکین.
تماس با مشترکین.
در صورت نياز به استفاده از اطلاعات اعضاء در ساير موارد، wonder club پيش‌تر رضايت اعضاء باشگاه را كسب خواهد نمود.

footer-frame